Kontakt

Sam Olofsson

Generalsekreterare
Star for Life-Group.

sam@starforlife.se

Jana Söderberg

Verksamhetsansvarig

070 673 06 44

jana@motivationslyftet.se

Katrin Meyer

Projektledare, verksamhetsstrateg

070 874 20 24

katrin@motivationslyftet.se

Karin Månsson

Skolstrateg region Öst

karin@motivationslyftet.se

Sandra Olsson

Skolstrateg region Mälardalen

sandra@motivationslyftet.se

Helena Wattström

Skolstrateg region Väst och personalutbildare

helena@motivationslyftet.se

Anne Hedlund

Skolstrateg region Mälardalen

anne@motivationslyftet.se

Pernilla Sandgren

Skolstrateg region Väst

pernilla@motivationslyftet.se

Peter Janzon

Administration och ekonomi.

peter@motivationslyftet.se